سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵ ب.ظ

درباره سايت

مرکز فرهنگی هنری روستای نصیر آباد فورگ

هیئت‌های مذهبی در طول تاریخ به‌‌خصوص در طول تاریخ تشیع در ایران، عامل اصلی گسترش فرهنگ اسلامی در بین مردم و نهادینه کردن آن بوده‌‌اند. رهبر معظم انقلاب راجع به این موضوع فرموده‌اند: «ما مسلمان‌ها و به‌خصوص ما شیعیان، امتیازی داریم که دیگر ملیت‌ها و ادیان این امتیاز را به قدر ما ندارند و آن عبارت است از اجتماعات دینی که به شکل روبه‌رو، چهره به چهره، نفس به نفس تشکیل می‌شود که این را در جاهای دیگر دنیا و در ادیان دیگر کمتر می‌شود پیدا کرد. هست؛ نه به این قوّت، نه به این وسعت، نه به این تأثیرگذاری و محتواهای راقی.» (۱۳۸۷/۴/۴)

بایگانی

نويسندگان

پربحث ترين ها

محبوب ترين ها

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

آشنایی با مرکز

مقوله فرهنگ و هنر و بررسی مبانی ، ضرورت ها و مباحث دیگر آن، از مسائلی است که در عصر حاضر مورد توجه قرار گرفته است؛ به گونه ای که مراکز بسیاری در قالب مؤسسه، پژوهشکده، سایت، وبلاگ و مانند آن به اطلاع رسانی، پژوهش، تبلیغ و مانند آن به فعالیت در این زمینه می پردازند و اقدامات شایان توجهی انجام داده اند و برخی از آنان شایسته تقدیر هستند.

مرکز فرهنگی هنری فاطمیون

این مرکز در سال 1385 در منطقه فورگ از توابع شهرستان داراب در روستای نصیر آباد این منطقه به همت شماری از دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدف تبیین و گسترش معارف و آموزه های بالنده فرهنگ و هنر ناب اسلامی ، بنیان نهاده شد. این مرکز، مجموعه ای مستقل است که با رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، اهداف و برنامه های زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

1. تبیین، تعمیق و گسترش فرهنگ ؛

2. اجرای امور پژوهشی، آموزشی، هنری، رسانه ای و تبلیغی در جهت تحقق جامعه فرهنگی ؛

3.پاسخ به نیازهای فکری و اعتقادی گروه های مختلف جامعه، به ویژه نسل جوان.

باشدکه همه ما بتوانیم خدمت های گسترده ای دراین راه خداپسندانه انجام دهیم....

ان شاءالله

                                      ***مدیریت مجموعه فرهنگی فاطمیون***

نمايش: ۴۰۷